LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Me thirrje e pankarta në duar/ Protestuesit marshojnë drejt kryeministrisë  

8 Gusht 2022, 20:18, Aktualitet CNA
Me thirrje e pankarta në duar/ Protestuesit marshojnë drejt
Foto ilustruese

Pas protestës para ministrisë së Brendshme, qytetarët po marshojnë drejt Kryeministrisë.

Me pankarta në duar dhe thirrje, protestuesit kërkojnë drejtësi për vrasjen e Jonadës.

Ajo që vihet re, është se marshimit dhe protestës i janë bashkuar edhe fëmijët.

Lajmet e fundit nga