LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Drejtësi për Jonadën”/ Zbulohet lëvizja e radhës e protestuesve

8 Gusht 2022, 21:02, Aktualitet CNA
“Drejtësi për Jonadën”/ Zbulohet lëvizja e
Foto ilustruese

Qytetarët kanë mbyllur protestën e ditës së sotme, duke zbuluar se nuk do të ndalen derisa të vendoset drejtësia për Jonadën.

Ata kanë zbuluar se do të mblidhen firma në të gjithë Shqipërinë, për t'i kërkuar kryeministrit Edi Rama që të shkarkojë dy ministrat, Bledi Çuçi dhe Mirela Kumbaro.

Protestuesit theksuan se do të ndjekin çdo rrugë derisa drejtësia për Jonadën të vihet në vend./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga