LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Manja "këshillon" Berishën të reflektojë/ Mos dëgjo servilët që të rrinë pranë

25 Maj 2023, 13:59, Aktualitet CNA

Manja "këshillon" Berishën të reflektojë/ Mos

Ministri i Drejtësisë, Ulsi Manja, ka këshilluar kryedemokratin Sali Berisha nga foltorja e Kuvendit që të reflektojë rezultatin e zgjedhjeve për ata qytetarë që e mbështesin.

Manja i është drejtuar Berishës duke i kërkuar që të mos dëgjojë vetëm zërat e brendshëm dhe servilët që i rrinë pranë.

“Kam një fjalë për Berishën. Mos dëgjo vetëm zërat e brendshëm as servilët që të rrinë afër. Reflekto dhe për ata qytetarët që të pëlqejnë. Dëgjo dhe Lek Plepin në Shkodër. Për këta ke nevojë ti të reflektosh. Kjo është punë juaja s’na përket ne.”-tha Manja./CNA.al 

 

Lajmet e fundit nga