LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Makina përplas biçikletën/ Humb jetën një person në Berat

15 Gusht 2022, 08:35, Aktualitet CNA

Një aksident me pasojë vdekje ka ndodhur këtë mëngjes në fshatin Meteor, në rrugën Kuçovë-Dimal.

Mësohet se një makinë ka përplasur një biçikletë, e për pasojë personi që lëvizte me të ka ndërruar jetë.

"Sot, rreth orës 06:00, në fshatin Meteor, në aksin rrugor Kuçovë-Dimal, shtetasi M. B., 30 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Fiat” ka aksidentuar një shtetas ende të paidentifikuar që lëvizte me biçikletë dhe i cili si pasojë e aksidentit ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit", njofton policia.

Lajmet e fundit nga