LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

I riu shqiptar, përdhunon nën kërcënimin e thikës 70-vjeçaren greke

10 Qershor 2023, 10:44, Aktualitet CNA

Autoritetet policore greke kanë arrestuar një 27-vjeçar shqiptar, pasi akuzohet se ka përdhunuar një 70-vjeçare.

Mediat fqinje raportojnë se shqiptari jetonte në një hotel përballë shtëpisë të së moshuarës. Ngjarja ka ndodhur në qytetin Kos.

27-vjeçari  pasi kishte mbuluar fytyrën, ka hyrë në banesën e 70-vjeçares dhe nën kërcënimin e thikës ka detyruar të kryejë marrëdhënie seksuale.

Shqiptari ka mohuar akuzat, mirëpo autoritete greke kanë gjetur shenjat e gishtave dhe pritet të çohet drejt prokurorisë së qytetit Kos.

Lajmet e fundit nga