LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Sulmi ndaj 'Top Channel', kambanë alarmi”/ Këlliçi u "tërheq veshin” Policisë së Shtetit dhe drejtësisë

27 Mars 2023, 11:44, Aktualitet CNA
“Sulmi ndaj 'Top Channel', kambanë alarmi”/
Kandidati i PD-së për kryetar bashkie në Tiranë, Belind Këlliçi

Kandidati i PD-së për kryetar bashkie në Tiranë, Belind Këlliçi, ka ashpërsuar tonet teksa ka reaguar për ngjarjen e rëndë te "Top Channel".

Këlliçi u ka tërhequr veshin Policisë së Shtetit dhe drejtësisë, duke kërkuar të marrin masa për këtë akt kriminal.

Në reagimin e tij, ai shkruan se kjo është një kambanë alarmi për të gjithë dhe se ekzekutorët duhet të vihen menjëherë para drejtësisë.

Ngushëllime familjes Kola për humbjen e njeriut të dashur! Zoti iu lehtësoftë dhimbjen!

Në pranga ekzekutorët një orë e më parë! Me ta të lirë nëpër rrugë nuk do të ketë siguri për qytetin.

Tirana përfundon përsëri në faqen e parë të kronikës së zezë dhe Policia e Shtetit e Drejtësia duhet me patjetër të marrin masa serioze për këtë situatë alarmante. Një ngjarje kaq të rëndë kriminale pranë njërës prej mediave kryesore të vendit duhet ta vërë shtetin në lëvizje.

Kambanë alarmi për të gjithë ne!

PS: Kjo është e vetmja monedhë që ra nga xhepi i të ndjerit Pal Kola!”, shkruan Këlliçi./CNA

Lajmet e fundit nga