LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-Deputeti i video-skandalit erotik “djersitet tek Irfan Hysenbelliu”

17 Gusht 2022, 15:16, Aktualitet CNA

Foto-Deputeti i video-skandalit erotik “djersitet tek Irfan

Deputeti i video-skandalit erotik është shfaqur sot "i mbytur" në djersë në "News 24" në televizionin e Irfan Hysenbelliut.

Teksa fliste për shpopullimin, për Qeverinë e të tjera, kullonte nga djersa dhe kamerat e fokusonin deri në detaje.

Po çfarë e sikletoste kaq shumë deputetin e video-skandalit erotik?

Fakti që po flet me tezat e avokatit Altion Goxhaj apo Irfan Hysenbelliut i janë prishur kondicionerët?

Të dyja versionet qëndrojnë, pasi deklaratat e e Salianjit të djersitur janë teza për të cilat ka ngritur zërin avokati i njohur Altin Goxhaj, i cili është shfaqur së fundmi në krah të kreut të PD-së, Sali Berisha.

Por edhe versioni i prishjes së kondicionerëve të "News 24" të Irfan Hysenbelliut nuk bie poshtë, pasi tashmë dihet botërisht se biznesmeni është i mbytur në borxhe e në kredi.

Miliona euro taksa të papaguara, evazion fiskal, i dërguar për ndjekje penale në Prokurori, mund të kenë çuar në plan tjetër kondicionerët.

Dhe pasojat i “vuan” Salianji, i cili më shumë mbahet mend për shkëmbimin e mesazheve erotike me G.D-në sesa për ndonjë kontribut në politikë./CNA.al

Lajmet e fundit nga