LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-Seks në këmbim të intervistave/ Zbulohen imazhet nudo të gazetares që u shpall "non grata"

7 Gusht 2022, 13:32, Aktualitet CNA

Foto-Seks në këmbim të intervistave/ Zbulohen imazhet nudo

Gazetarja ruse Daria Aslamova është arrestuar nga Policia e Kosovës dhe më pas është shpallur "non grata" nga autoritetet tjera me akuzën për spiunazh.

Për gazetaren në fjalë, kanë dalë në dritë detaje të reja.

Me anë të një postimi në rrjete sociale faqja "Virussia", e cila merret me zbulimin e fakteve kundër shtetit rus, shkruan se Aslamova. Ofronte shërbimeve seksuale në këmbim të intervistave.

“Gazetarja ruse (spiunia) Daria Aslamova korruptoi të intervistuarit e saj me shërbime seksuale. Sot në Kosovë, ajo tregoi se është thjesht një plakë e kohës së Putinit. Në këtë foto, së bashku me kriminelin serb Radovan Karaxhiç, ajo ishte një vajzë e re me shumë energji”, shkroi “Virussia”./CNA.al

Foto-Seks në këmbim të intervistave/ Zbulohen imazhet nudo

Lajmet e fundit nga