LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Çështja “Gërdeci”/ Shkëlzen Berisha, nga SPAK-u: Nuk kam lidhje me tragjedinë, është politizuar

26 Janar 2023, 11:54, Aktualitet CNA

Çështja “Gërdeci”/ Shkëlzen Berisha,  nga

Shkëlzen Berisha ka dalë nga ambientet e SPAK-ut, ku është marrë në pyetje për çështjen e Gërdecit.

Në një deklaratë për mediat është shprehur se nuk ka asnjë lidhje me tragjedinë dhe se kjo çështje është politizuar.

“Nuk kam lidhje me tragjedinë e Gërdecit. Çështja është politizuar”, është shprehur ndër të tjera Shkëlzen Berisha./ CNA.al

Lajmet e fundit nga