LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Emri-Grupi përçarës i Alibeajt zbulon kandidaturën për Avokatin e Popullit

26 Tetor 2022, 11:15, Aktualitet CNA
Emri-Grupi përçarës i Alibeajt zbulon kandidaturën
Deputeti Enkelejd Alibeaj

Grupi përçarës i Enkelejd Alibeajt, ka bërë publik emrin e kandidatit për “Avokatin e Popullit.”

Sipas Alibeajt, në fillim ishin dy kandidatura mes Ledio Brahos dhe Dorian Gjomarkajt.

Pas disa raundesh është vendosur që kandidati i grupit të përçarësve për “Avokatin e Popullit” të jetë Ledio Braho./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga