LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Anila Hoxha ngre alarmin/ Tregon zonat ku shpërndahet më shumë drogë

25 Tetor 2022, 20:40, Aktualitet CNA
Anila Hoxha ngre alarmin/ Tregon zonat ku shpërndahet më shumë
Gazetarja investigative Anila Hoxha

Gazetarja investigative Anila Hoxha, e ftuar në emisionin "Debat" në A2CNN, ka deklaruar se Shqipëria është në kushte anormale të shpërndarjes të drogës.

Sipas gazetares, duhet ngritur zëri dhe duhet thënë që zona e Laprakës është zona ku shpërndahet më shumë drogë, po ashtu edhe zona e Astirit.

“Jemi në kushte anormale të shpërndarjes së drogës. Zona e Laprakës është zona ku shpërndahet më shumë drogë, po ashtu edhe zona e Astirit”, tha Anila./ CNA.al

Lajmet e fundit nga