LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Emrat/ Biznesmenët dhe administratorët u është prerë fletë arresti nga SPAK

16 Nëntor 2022, 11:56, Aktualitet CNA

Emrat/ Biznesmenët dhe administratorët u është prerë

SPAK-u po kryen disa arrestime për inceneratorin e Fierit.

CNA.al ka mësuar emrat për të cilët është lëshuar urdhër arresti.

Arber Denizi

Juri Ymeraj

Silvester Dreza

Gentian Zifla

Arjola Kodra

Enver Sheshi

Robert Shabani

Regan Merdani

Luran Dusha

Arben Dërvishaj

Giuseppe Caffaglione

Nga kjo listë, deri më tani mëoshet se të arrestuar janë Arben Dërvishaj dhe Robert Shabani.

Ende nuk dihet se cili nga personat me urdhër arresti është larguar jashtë vendit apo nuk është gjetur./CNA.al

Lajmet e fundit nga