LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Afera me inceneratorët/ SPAK lëshon 11 urdhër arreste, vihen në pranga 5 persona, 6 të tjerë në kërkim

16 Nëntor 2022, 11:11, Aktualitet CNA
Afera me inceneratorët/ SPAK lëshon 11 urdhër arreste, vihen
Foto ilustruese

SPAK ka lëshuar 11 urdhër arreste për inceneratorin e Fierit. Mësohet se 5 persona kanë përfunduar në pranga ndërsa 6 persona janë në kërkim.

6 personat ndodhen jashtë Shqipërisë.

CNA.al  bëri me dije pak më parë se po bëhen disa arrestime me urdhër të SPAK-ut për inceneratorin e Fierit dhe të Elbasanit.

Operacion po vijon ndërkohë bëhet me dije se po kryhen kontrolle nëpër banesa./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga