LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto/ “Arratiset” Kryemadhi

26 Prill 2022, 14:21, Politikë CNA

Monika Kryemadhi është shfaqur mesditën e sotme në timon, teksa shoqërohet nga anëtarja e LSI-së Elona Guri.

Kryemadhi dhe Guri janë nisur për në drejtim të paditur, duke qenë se vetë kryetarja e LSI-së ka kërkuar të mos zbulohet destinacioni.

?Mos trego se ku po ikim Elona Guri?, shkruan ajo krahas fotos nga makina, duke lënë enigmë vendin se ku do të shkojë.

Nuk dihet nëse Kryemadhi po niset me pushime, po shkon në ndonjë takim me militantë të LSI-së, apo nëse po shkon të shijojë ndonjë kafe a drekë me Gurin, për të cilën na ka treguar se ka shoqëri të ngushtë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga