LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Anëtarët shkulin derën/ Tensione në zgjedhjet për kreun PD në Bulqizë

26 Prill 2022, 12:54, Politikë CNA

Partia Demokratike po mban sot zgjedhjet për kryetar dege në Bulqizë.

Gjatë procesi të votimit janë regjistruar përplasje mes mbështetësve të kandidatëve.

Dy kandidatët janë Fatos Hoxha dhe Shaqir Manjani dhe procesi i votimit po bëhet në Kinemanë e qytetit.

Anëtarët e PD kanë shkulur një derë nga vendi dhe ndërkohë  ka pasur debate verbale dhe shtyrje për të hyrë në dhomën ku po kryhet procesi i votimit./CNA.al

Lajmet e fundit nga