LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Selia e PD-së “merr frymë” lirisht/ Noka: E hapur që të hyjë dielli dhe anëtarët

28 Mars 2022, 09:41, Politikë CNA
Selia e PD-së “merr frymë” lirisht/ Noka: E hapur që

Selia e PD-së nga sot merr frymë lirisht. Pas zhveshjes nga blindimi, ka nisur puna e përdishme në seli.

Deputeti, Flamur Noka, në një pornoncim për mediat kanë thënë se PD është tashmë e hapur që të hyjë dielli dhe anëtarët.

“Është siç duhej të ishte një forcë politike, e hapur që të hyjë dhe dielli dhe anëtarët. Qëllimi ynë është të bashkuar, grupi parlamentar deri në bazë”, tha ai./CNA.al

Lajmet e fundit nga