LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bunkerizimi i PD-së/ Reagimi i fortë i Palokës

27 Mars 2022, 16:32, Politikë CNA
Bunkerizimi i PD-së/ Reagimi i fortë i Palokës

Deputeti demokrat dhe njëherësh anëtari i Komisiont të Rithemelimit, Edi Paloka, ka reaguar me anë të një statusi në Facebook në lidhje me blindimin e selisë blu nga ish kryetari Luzlim Basha, detaje mbi të cilën janë publikuar sot.

Paloka shkroi se blindimi i Partisë Demokratike në një mënyrë të tillë, është çmenduri dhe se ishte i habitur se si nuk doli askush që të ndalonte turpe të tilla në selinë e demokratëve.

?Po mire këta, po nuk u gjet asnjë në atë seli që ti ndalte në këtë çmenduri ?! Nuk kishte mbetur asnjë aty që ti thonte ?Jo? këtij turpi ?!?, shkroi ai.

Kujtojmë se në pamjet e publikuara sot,  doli qartë blindimi i selisë me tonelata hekuri , dhe një numër i shtuar i kamerave të sigurisë si  në ambjentet e brendshme, edhe në ato të jashtme të selisë blu / CNA.al

Lajmet e fundit nga