LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“O Sali, o hero, Tepelena ty të do”/ Me brohorima dhe duartrokitje, Berisha ndez demokratët

27 Mars 2022, 09:21, Politikë CNA

Ish kryeministri Sali Berisha po zhvillon Foltoren e radhës në qytetin e Tepelenës. Demokratët kanë pritur liderin historik të PD me brohorima dhe duartrokitje.

Nën thirrjet ?O Sali, o hero Tepelena ty të do?, demokratët janë ngritur në këmbë për të mirëpritur ish kryeministrin Sali Berisha./CNA.al

Lajmet e fundit nga