LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zhduket prej dy ditësh 42-vjeçari në Fier

28 Mars 2022, 08:11, Politikë CNA
Zhduket prej dy ditësh 42-vjeçari në Fier

Një 42-vjeçar, i identifikuar me inicialet J.P rezulton i zhdukur prej dy ditësh.

Sipas Policisë, ka qenë bashkëshortja e tij shtetasja S. P., 32 vjeçe, banuese në Fier e cila ka bërë kallëzim se 42-vjeçari është larguar nga banesa në datë 26.03.2022 dhe nuk është kthyer më.

Policia thotë, se po punohet për gjetjen e 42-vjeçarit./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga