LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pasi mori “urdhra” nga Desada Metaj/ Tabaku bën sekretaren e Bardhit

22 Shkurt 2022, 17:45, Aktualitet CNA
Pasi mori “urdhra” nga Desada Metaj/ Tabaku bën sekretaren e

Kryetarja e komisionit hetimor Jorida Tabaku ka nisur të bëjë ?sekretaren? e Gazmend Bardhit.

Pasi mori urdhra nga Desada Metaj në kohën kur dëshmonte Erion Veliaj, tashmë ka nisur të lexoj mesazhet e Bardhit dhe t?i kërkojë ?llogari? Damian Gjiknurit, i cili ndodhet para komisionit për të dhënë dëshminë e tij.

Pjesë nga diskutimi:

Jorida Tabaku: Në parlament Gjiknuri më thotë se e ke pasur shok në shkollë. Njëkohësisht më thotë që do dërgojë në Gjykatë një provë se keni qarkulluar edhe me një makinë. Bardhi po na ndjek me shumë interes. Në parlament keni deklaruar se e keni pasur shok në shkollë.

Damian Gjiknuri: Unë e deklarova që kam punuar në vitin 2001. Nuk e kam pasur në vitin 2001. Kam pasur shok shkolle shumë të tjerë. Bashën e kam pasur shok shkolle. Në Holandë kam qenë nga viti 93-94. Aty kam qenë me zotin Basha./E.K-CNA.al

Foto-Desada Metaj ?urdhëron? Tabakun/ I dërgon pyetje të gatshme, mesazhe dhe nga analistët

Lajmet e fundit nga