LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gafa e Tabakut/ Ngatërron deputetin e Bashës me Lefter Kokën

22 Shkurt 2022, 17:13, Aktualitet CNA
Gafa e Tabakut/ Ngatërron deputetin e Bashës me Lefter Kokën

Kryetarja e Komisionit Hetimor për Inceneratorët, Jorida Tabaku, duket sa është lodhur tepër nga seanca e sotme, aq sa ?nuk njeh? më as kolegët e saj.

Tabaku ka ngatërruar deputetin e PD në qarkun e Elbasanit Lefter Gështenja me ish ministrin e Mjedisit në qeverinë ?Rama 1?, Lefter Koka i arrestuar pikërishrt për skandalin me inceneratorëve.

Teksa mbante fjalën, Tabaku ju drejtua Lefter Gështenjës si Lefter Koka gjë që shkaktoi të qeshura në sallë.

?Zoti Koka, zoti Koka nuk do flisni,?- tha fillimisht Tabaku. 

?Zoti Gështenja sepse Koka është në burg, është në burg?.?- shtoi Tabaku dhe nisi të qeshte. /E.T-CNA.al

Lajmet e fundit nga