LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Berisha në Dibër/ Takon shtabin elektoral, zbardhen diskutimet

13 Shkurt 2022, 16:04, Politikë CNA
Berisha në Dibër/ Takon shtabin elektoral, zbardhen diskutimet

Ish kryeministri Sali Berishal, pas prezantimit të kandidatit të koalicionit Shtëpia e Lirisë në Dibër Premtim Kryemadhi,  ka zhvilluar një takim edhe me shtabin elektoral në këtë bashki.

Gjatë takimi është diskutuar për punën e bërë deri më tani dhe intensifikimi i saj në ditët që vijnë deri në zgjedhjet e 6 marsit.

Berisha theksoj rolin e veçantë që duhet të luajë rinia.

Sipas liderit historik të demokratëve, këto zgjedhje janë tejet të rëndësishme si dëshmi e rikthimit të pluralizmit në vend./E.K-CNA.al

Lajmet e fundit nga