LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Berisha injoron Bashën/ ‘Lëvozhgë e Ramës, betejën se kam me ty’

17 Janar 2022, 20:51, Politikë CNA

Lideri historik Sali Berisha, ka injoruar totalisht kryetarin e shkarkuar Lulzim Basha, për të cilin tha se  është lëvozhgë e Edi Ramës.

I ftuar në Quovadis, Berisha u pyet nëse betejën e ka me Ramën apo Bashën.

?Beteja ime është tërësisht kundër Ramës. Basha është lëvozhgë e Ramës.

Edi Rama  me Lulzim Bashën mendoi se mori dhe zërin e  fundit të rëndësishëm kudër tij, por po ajo ditë faktoi opozitën e vërtetë. Por të garantoj që kjo opozitë do rritet ccdo ditë e më shumë gjer në përmbysjen e tij?, tha Berisha./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga