LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Basha mbledh Këshillin Kombëtar/ Ja çfarë pritet të ndodhë

23 Dhjetor 2021, 16:13, Politikë CNA
Basha mbledh Këshillin Kombëtar/ Ja çfarë pritet të

Kryetari i shkarkuar Lulzim Basha, do të zhvillojë një mbledhje pasditen e sotme me Këshillin Kombëtar të PD-së.

Në mesazhin e dërguar anëtarëve, nga Sekretari i Përgjithshëm Gazment Bardhi, thuhet se Këshilli mblidhet në orën 17:30.

Ndërsa pritet që Basha të zëvendësojë edhe 11 anëtarët e Kryesisë dhe sekretarët e shkarkuar, mes tyre edhe Edi Paloka.

“Të nderuar anëtarë të Këshillit Kombëtar. Në vijim të njoftimit të bërë në mbledhjen e Këshillit Kombëtar të datës 12 Dhjetor 2021, pas vendimit të Kryesisë së Partisë, ju njoftojmë se mbledhja e radhës e Këshillit Kombëtar do të zhvillohet ditën e enjte, datë 23 Dhjetor 2021, ora 17:30 në sallën e mbledhjeve kati i 2, sipas rendit të ditës të njoftuar në mbledhjen pararendëse. Duke ju falenderuar për mirëkuptimin, Sekretari i Përgjithshëm, Gazment Bardhi”, shkruhet në njoftimin e Bardhit./CNA.al

Lajmet e fundit nga