LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Euro nuk del nga “humnera” ku ka rënë/ Këmbimi valutor, 22 Nëntor 2021

22 Nëntor 2021, 07:32, Ekonomi CNA
Euro nuk del nga “humnera” ku ka rënë/ Këmbimi

Dollari amerikan sot blihet me 104.1 Lekë dhe shitet me 109.3 Lekë.

Monedha e Eurozonës blihet me 120 Lekë dhe shitet me 125 Lekë, ashtu si një javë më parë.

Paundi britanik blihet me 140.5 Lekë dhe shitet me 145.6 Lekë.

Franga zviceriane blihet me 113.7 Lekë dhe shitet me 118.7 Lekë.

Dolalri kanadez blihet me 82.6 Lekë dhe shitet me 87.6 lekë.

Më poshtë po sjellin të dhënat e këmbimit valutor, sipas Credins Bank./CNA.al

Lajmet e fundit nga