LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Nuk njeh luhatje shit-blerja e monedhave të huaja/ Kursi i këmbimit, 16 nëntor 2021

16 Nëntor 2021, 07:27, Ekonomi CNA
Nuk njeh luhatje shit-blerja e monedhave të huaja/ Kursi i këmbimit,

Dollari amerikan sot blihet me 104.1 Lekë dhe shitet me 109.3 Lekë.

Euro blihet me 120 Lekë dhe shitet me 125 Lekë.

Paundi britanik blihet me 140.6 Lekë dhe shitet 145.6 Lekë.

Franga zviceriane blihet me 113.7 Lekë dhe shitet me 118.7 Lekë.

Dollari kanadez blihet me 82.6 Lekë dhe shitet me 87.6 Lekë.

Edhe sot, monedhat e huaja, këmbehen sin ë shitje dhe në blerje me vlerat e një dite me parë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, sipas Credins Bank./CNA.al

Lajmet e fundit nga