LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kuvendi mblidhet për shkarkimin e Metës/ Vasili shqyhet gazit

9 Qershor 2021, 11:26, Politikë CNA

Nënkryetari i LSI, Oetrit Vasili ka reaguar në lidhje me seancën parlamentare, ku pritet të votohet raporti për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta.

Në një postim në rrjetet sociale, ndërsa i referohet fjalës së kryeministrit Edi Rama në parlament, Vasili shkruan se ?po shqyhet gazit.

?U shqyem gazit, kryeustai i tradhetise Edi Rama po flet per tradhetine.

Ka ngut te madh Rama se do qe te shese detin dhe Meten e ka pengese te pakpercyeshme.

E ka kot, se edhe Meta aty do te jete edhe detit te Shqiperise do t’i marre te keqen.?-shkruan Vasili./CNA.al

Lajmet e fundit nga