LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Furgonë në Presidencë, marrin valixhe metalike/ Çfarë po kurdis Meta?

9 Qershor 2021, 08:24, Politikë CNA

Kuvendi i Shqipërisë është mbledhur sot për të votuar sot shkarkimin e Presidentit të Republikës Ilir Meta.

Ndërkohë para pak nisjes së seancës plenare, në Presidencë janë vërejtur disa zhvillime të çuditshme.

Në oborrin e Presidencës, disa furgonë janë futur brenda rrethimit të selisë së Kreut të Shtetit dhe po marrin disa valixhe të mëdha metalile, shkruan newsbomb.al.

Megjithatë, nga pamjet nuk kuptohet qartë nëse valixhet kanë materiale të Metës apo Presidenca po përgatit mbajtjen e ndonjë aktiviteti./CNA.al

Lajmet e fundit nga