LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Byrektorja e Bashës në aksion/ Profilet fallco sulmojnë hapjen e PD-së

6 Maj 2021, 16:54, Politikë CNA

Grupi ?Për PD-në?  kanë dalë sot në një konferencë për shtyp, ku kanë kërkuar dorëheqjen e Lulzim Bashës, pasi dështoi për të disatën herë në zgjedhje.

Pas mbledhjes, duket se Basha ka sulur dhe ?byrektoren? e tij me profile fallco, që kanë vërshuar me komente negative.

Lidhur me këtë ka reaguar dhe ish anëtari i Këshillit Kombëtar të PD Edvin Kulluri, i cili përmes një postimi është shprehur se fundi i Bashës është afër dhe se do i lërë rrugëve dhe ?punonjësit e call centerave? të tij.

?Qenkan leshuar gjithe xhuxhet, muxhahedinet dhe zagaret e Desades dhe profilet fallco te kunatit dhe Odetes se milionave te reklamave te oligarkeve ne facebook! Domethene qe kur te sulmon llumi i byrektores se Lul Gramoz Ruc Isufit, punet jane mire!

Ke per te ikur Lulzim dhe do i lesh rrugeve dhe keta sic i le ?shefja? e ketyre kopilet me ministrat e PD rrugeve!!!

Kaq per sot!?, shkruan Kulluri./CNA.al

Lajmet e fundit nga