LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Duka mesazh të qartë PD/ "Nëse nuk korrekton gabimet e ardhmja është e errët"

6 Maj 2021, 14:06, Politikë CNA

Agron Duka është shprehur se PD duhet të shikojë të korrektojë gabimet për të vazhduar rrugën në të ardhmen.

I ftuar në Top Talk, Duka tha se duhet të gjithë demokratët duhet të shikojnë drejt të ardhmes.

?Dua të shoh të ardhmen e Partisë ambientaliste dhe të opozitës. Unë besoj se PD duhet të shikojë të ardhmen e vet. Nëse nuk korrekton gabimet e ardhmja është e errët?, u shpreh më tej Duka./ CNA.al

Lajmet e fundit nga