LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Rama ik” nga ballkoni/ Kryeministri i kthehet demokratit: Futu brenda tani se mos na bie

21 Prill 2021, 11:12, Politikë CNA

Gjatë takimit të mbajtur në Tiranë kryeministri Edi Rama është përballur me nje situatë që tashmë është bërë e zakonshme, ku njëri prej qytetarëve, thërret ?Rama Ik?.

Teksa kryeministri Edi Rama mbante fjalimin e tij një qytetar ka dal në ballkon dhe ka thërritur ?Rama ik?, një thirrje kjo që përdoret nga mbështetësit e opozitës.

Ndërkohë kryeministri i është kthyer me batuta duk thënë se nuk ja vlen të rrëzohesh për Lulzim Bashën.

?Oou ouu ore unë nuk iki, kujdes mos biesh ti. Se nuk ia vlen që të biesh për Lulin. Kujdes se patronazhistët të shikojnë. Hajde futu brenda tani, bravo bëni detyrën?, tha Rama./CNA.al

Lajmet e fundit nga