LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Zgjedhjet e 25 prillit/ “Blindohen” nga policia dhe ushtria GJKKO dhe SPAK

21 Prill 2021, 09:46, Politikë CNA

Gjykata e Posaçme dhe SPAK do të ?blindohen? nga policia dhe ushtria ditën e zgjedhjeve më 25 prill.

Sipas gazetares Klodiana Lala, përveç forcave të policisë, në GJKKO e SPAK kanë mbërritur edhe forca të ushtrisë, që do të mbajnë në ruajtje godinën të dielën.

Policia dhe ushtria kanë shkuar sot te godina për koordinim, ndërsa në ruajtje të ushtrisë godina do të kalojë nga dita e shtunë./CNA.al

Lajmet e fundit nga