LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nuk e uroi publikisht për ditëlindje/ Fifi zbulon të vërtetën e raportit me Luana Vjollcën

15 Prill 2021, 09:50, Lifestyle CNA
Nuk e uroi publikisht për ditëlindje/ Fifi zbulon të

Filloreta Raçi e njohur ndryshe si Fifi, është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Prej disa sezonesh radhazi, ajo ka qenë pjesë e emisionit “Shiko Kush Luan”, ku dhe ka krijuar miqësinë e ngushtë me moderatoren Luana Vjollca.

Pak ditë më parë, Fifi festoi ditëlindjen dhe mori shumë urime nga kolegë e miq të afërm, por në profilin e saj mungonte urimi i moderatores.

Që nga ai moment nisën aludimet se moderatorja dhe Fifi kishin prishur miqësinë e tyre. Por si qëndron e vërteta pas kësaj?

Gjatë një bashkëbisedimi në rrjetet sociale, Fifi ka zbuluar për të gjithë se Luana e ka uruar privatisht. ?E kam marr urimin në privat. Ajo është e rëndësishme. Jo çdo dashuri duhet të publikohet?,është shprehur Fifi duke hedhur poshtë të gjitha thashethemet./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga