LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Kushedi sa njerëz do kisha bërë për vete”/ Ledjana zbulon dëshirën

15 Prill 2021, 06:46, Lifestyle CNA
“Kushedi sa njerëz do kisha bërë për vete”/

Ledjana Prenga është një nga konkurrentet më të komentuara të momentit. Ajo është shumë aktive në Instagram ku publikon foto të ndryshme.

Së fundi ajo ka publikuar një foto ku tregon me lente dhe krahas saj shprehet se, nëse do të kishte sytë sin ë foto kushedi sa njerëz do të kishte bërë për vete.

?Sikur ti kisha sytë vërtet kshu,kushedi sa njerëz do kisha bërë për vete ???, shkruan Ledjana në foton e saj e cila ka marrë shumë komente në rrjetet sociale./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Ledjana Prenga ????? (@ledjanaprengaa)

Lajmet e fundit nga