LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Po unë këtu?”/ Juli i kërkon 'llogari' Aristelës për takimin me Princin

13 Prill 2021, 16:48, Lifestyle CNA

Ditën e sotme në Përputhen po transmetohet takimi i Princit dhe Aristelës. Gjatë takimit ata të dy shfaqen shumë të afërt me njëri-tjetrin. Mesa duket kjo gjë e ka bërë xheloz Julin.

?Ti rri dhe i merr dorën. Po unë këtu?, shprehet Juli duke shkaktuar të qeshura në studio.

Ky i fundit ka disa takime me Aristelëm dhe e pyeti atë se çfarë i pëlqen tek ai. Aristela bëri një krahasim mes djemve duke u shprehur se Juli është inteligjent dhe e bën për të qeshur ndërsa me Princin është diçka tjetër pasi është shumë i dhënë pas saj./CNA.al

Lajmet e fundit nga