LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Konkurentja habit me deklaratën/ “E refuzova sepse...”

14 Prill 2021, 13:48, Lifestyle CNA

Luljeta Nallbani, konkurrentja e Përputhen 40+, një pensioniste 64-vjeçare. Jeton në Fier dhe është një zonjë pa komplekse. I pëlqen të udhëtojë dhe të bëjë palestër.

E ftuar në emisionin ?Ndryshe? në Top Albania Radio me Salsano Rrapi dhe Palomën, Luljeta zbulon dëshirat e saj seksuale. Ajo është një zonjë pa komplekse dhe pavarësisht moshës është e hapur për të pasur marrëdhënie intime me mashkullin që e ndjen.

E pyetur nëse do ta gjejë dashurinë në Përputhen ajo u shpreh se disa prej konkurentëve i janë dukur edhe të shkurtër.

?S?besoj, u trembën nga hyrja e re, Landi, ky që bëri kërkesën për mua, taksisti dhe ndoshta u trembën për atë. E refuzova sepse nuk kishte as gjatësi ishte shumë i shkurtër, sa kofsha ime? Do i thosha: ?Ti sa kofsha ime çfarë kërkon, që të bëjë edhe seks me mua, ai duhej të rrotullohej shumë?, u shpreh Luljeta./CNA.al

Lajmet e fundit nga