LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“ Nuk flasin prej dy vitesh”/ Jasmina dhe Ola sqarojnë arsyet

13 Prill 2021, 17:28, Lifestyle CNA

Pak ditë më parë në rrjetet sociale qarkulloi një video ku Jasmina dhe Gladiola, konkurrentja e re e Përputhen, shiheshin duke dalë nga e njëjta ndërtesë.

Pas këtyre aludimeve gjatë emisionit u bë një përballje ndërmjet vajzave. Ola shprehet se ajo jeton në atë lagje, ndërsa Jasmina tha që ka qenë në shtëpinë e një të afërmi.  Më tej, vajzat  sqaruan arsyet se përse i kanë dhënë fund shoqërisë.

?Ne kemi prishur shoqërinë për shkak të pakënaqësive por ka ndikuar edhe fakti që ti je toksike?, u shpreh Ola.

Jasmina sqaroi se: ?Marrëdhënia jonë u prish në udhëtimin tonë në Maltë. 2 ditë pas ditëlindjes më  telefonove duke folur me zë të lartë dhe ironi si dhe ke vazhduar me ngacmime pasi jemi shkëputur?./CNA.al

Lajmet e fundit nga