LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

I bëri këngë Jasminës/ Aristela xheloze për Princin

13 Prill 2021, 16:19, Lifestyle CNA

Ditën e sotme në Përputhen po transmetohet takimi i Aristelës dhe Pricit. Para pak ditësh ky i fundit publikoi këngën e tij të parë që ishte një cover i këngës ?Xhoana moj?, por që ai e këndon ?Moj Jasmina?.

Ai u shpreh se ‘Xhoana’ e tij e ka emrim Jasmina. Mesa duket Aristela ndihet xheloze për këtë dedikim edhe pse më shumë nduket si diss.

Ajo e pyeti Princin se përse këtë këngë dhe ai u shpreh se ajo është pjesë e së shkuarës dhe se tani sytë ai i ka tek ajo.

?Është pjesë e së shkuarës. Tani e kam syrin diku tjetër, domethënë tek ty?, u shpreh Princi./CNA.al

Lajmet e fundit nga