LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E krahasojnë me Kim Kardashian/ Kjo është modelja shqiptare që do t’iu lërë pa fjalë me format e saj

15 Prill 2021, 09:34, Lifestyle CNA
E krahasojnë me Kim Kardashian/ Kjo është modelja shqiptare

Ziza Pajaziti është një nga modelet më seksi shqiptare. Bukuroshja nga Kosova tërheq shpesh vëmendjen e ndjekësve të saj me fotot provokuese në Instagram.

Për shkak të ngjashmërisë në tipare dhe në format e saj, Ziza cilësohet ndryshe si ?Kim Kardashian? shqiptare.

Ajo ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale të cilat shtohen çdo ditë e më shumë falë fotove provokuese.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga