LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Të plakeni bashkë, të bëni shumë fëmijë”/ Ana Lleshi emocionon “çiftin” e Përputhen

15 Prill 2021, 07:14, Lifestyle CNA
“Të plakeni bashkë, të bëni shumë

Ana Lleshi u bë e njohur për publikun kur ishte pjesë e Përputhen. Ajo ka qenë në qendër të vëmendjes përsa i përket jetës private.

Gjithashtu është shumë aktive në Instagram ku shpesh realizon bashkëbisedim me ndjekësit e saj. Një nga pyetjet e drejtuara nga fansat ishte se çfarë mendimi kishte për Andin dhe Jasminën.

Nëpërmjet një video ajo ka uruar që dashuria e tyre të zgjasë përgjithmonë, të kenë shumë fëmijë dhe të palken bashkë.

Për më tepër shihni videon e mëposhtme./ CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga