LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Raste të reja me Covid-19 në Gjirokastër/ Infektohet një tjetër nxënëse

22 Shtator 2020, 07:35, Aktualitet CNA

Raste të reja me koronavirus janë shfaqur përsëri nëpër institucionet arsimore.

6 persona kanë rezultuar pozitiv me Covid-19 në institucione te tjera shteterore  dhe 2 persona të tjerë në doganën e Kakavijës.

Ndërkohë në shkollën e mesme “Siri Shapllo” Gjirokastër një tjetër nxënëse ka rezultuar pozitive duke detyruar mbylljen e klasës, tamponimin e nxënësve dhe mësuesve./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga