LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Artan Hoxha bën deklaratën e fortë/ Politikanët po takojnë grupet e mëdha kriminale, ja dy arsyet

21 Shtator 2020, 21:14, Aktualitet CNA

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme, teksa po fliste për grupet kriminale.

Hoxha tha në emisionin ?Opinion? se duke qenë se jemi në prag fushate, shumë politikanë kanë shkuar të takojnë grupet e mëdha kriminale.

Sipas tij arsyet janë dy, investimi në fushatë ose pengimi i partive të tjera politike.

?Jemi në prag fushate. Shumë nga personazhet politike kanë shkuar të takojnë grupet e mëdha kriminale. Përse i takojnë? Dy janë arsyet, një për të investuar në fushatë dhe e dyta për të penguar partite e tjera?, tha Hoxha ndër të tjera./ CNA.al

Lajmet e fundit nga