LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ja përse Kim Kardashian nuk fajson truprojën e saj që nuk u gjend pranë

4 Tetor 2016, 18:40, Lifestyle CNA

Të gjithë drejtuan gishtin ?e akuzës? nga Pascal Duvier, gjermani që prej vitesh është truproja Kim Kardashian. Ai nuk ndodhej pranë saj në momentin që Kardashian lutej për jetën e saj.

35-vjeçarja nuk e fajson Pacal, një burim pranë saj tregon: ?Kim nuk e fajson Pacal. Ajo u ndje shumë e qetë falë tij në apartamentin në Paris deri në momentin që ndodhi ajo që ndodhi. Ai është një njeri shumë i mirë dhe familjar.?

Lajmet e fundit nga