LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO/Këta janë qentë që po bëjnë xhiron e mediave sociale

4 Tetor 2016, 17:50, Lifestyle CNA

Një qendër për shpëtimin e kafshëve ka realizuar disa foto me qen të cilët janë shpëtuar nga rruga për të sensibilizuar njerzit që çdo jetë vlen. Ndërkohë që fotot e tyre kanë filluar të bëjnë xhiron e rrjeteve sociale shumë njerëz shprehen se me shprehjet e tyre të fytyrës, këto kafshë u kanë kujtuar se sa e rëndësishme është lumturia në këtë botë.

Fotot e janë bërë nga gjermania Manuela Kulpa e cila drejton një qendër kafshësh  dhe shprehet se ajo dhe bashkëshorti i saj kanë më shumë se 8 vite që fotografojnë kafshë duke shpresuar se këto foto do të bëjnë njerzit të shohin bukurinë e tyre./Citynews.al

Lajmet e fundit nga