LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO/ Trasformimi i një nënë mbi peshë në modele bikini

4 Tetor 2016, 19:10, Lifestyle CNA

Shanna Kangas, një nënë 33 vjeçare nga New York pas sjelljen në jetë të fëmijës së saj, vendosi të humbiste të gjithë peshën që kishte fituar gjatë shtatzanisë. Për të arritur qëllimin e saj nëna e re filloi të stërvitej në shtëpi dhe më pas në palestër.

? Humbja e muskuje dhe pesha e tepërt që kisha marrë gjatë shtatzanisë e bëri shumë të vështirë stërvitjen, madje disa herë mendova ta lija por, jam shumë e lumtur që nuk e bëra. Tani ndihem shumë mirë me veten time dhe shumë më energjke?, u shpreh nëna 33 vjeçare.

Shanna Kangas mori pjesë në një konkurs për modelet e bikinit dhe fitoi vendin e dytë. Tashmë ajo është shëndrruar në një model motivues për shumë nëna të reja të cilat kërkojnë të rikthejnë trupin e tyre sërisht në formë./Citynews.al

Lajmet e fundit nga