LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Digitalb publikon "Kuq e Zi Je Ti" (Video)

19 Mars 2015, 20:09, Aktualitet CNA

Kompania Digitalb, e cila është sponsorizuesja e Kombëtares Shqiptare, ka hedhur në treg këngën “Kuq e Zi Je Ti”.

Kjo këngë vjen si bashkëpunim i dy këngëtarëve të njohur, Flori Mumajesi dhe Elvana Gjata. Ky hit do të shoqërojë Kombëtaren Shqiptare të Futbollit në çdo ndeshje, brenda dhe jashtë vendit.

 

Lajmet e fundit nga