LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Al Jazeera Balkans, pasqyron shtypjen e shqiptarëve në Maqedoni

19 Mars 2015, 18:00, Aktualitet CNA

Programi i njohur televiziv ?Al Jazeera Balkans? përmes një dokumentari special pasqyron zhvillimet aktuale në Maqedoni.
Platforma e mirënjohur televizive në këtë dokumentar të titulluar ?People and Power?(Njerëzit dhe Pushteti) si temë kryesore e ka shtypjen e shqiptarëve në Maqedoni.

Ky program i njohur për analiza dhe dokumentare për problemet nëpër botë, e ka kapur edhe situatën në Maqedoni.
?Njerëzit dhe Pushteti? rrëzon perden për të shpjeguar krizën, Maqedonia pas fasadës?. (INA)

Lajmet e fundit nga