LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

ISIS feston: “Lajme të mirë për myslimanët tunizianë”

19 Mars 2015, 17:30, Aktualitet CNA

Në Tunizi vriten turistë, dhe xhelatët e ISIS ekzaltohen. ?Lajme të mirë për myslimanët e Tunizisë dhe një tronditije për të pafetë dhe hipokritët, sidomos ata që pohojnë se janë të kulturuar?. Një llogari që i përket El Baghdadit dhe që thotë se është zëdhënës i Shtetit Islamik, ka shprehur kënaqësinë për masakrën në Muzeun e Bardos në Tuniz.

Lajmet e fundit nga