LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vlorë/ Në pranga tre persona për prodhim dhe shitje lëndësh narkotike

19 Mars 2015, 14:16, Aktualitet CNA

Policia e Vlorës ka arrestuar 3 shtetas. Në pranga kanë rënë shtetasit Lavdosh Kapaj, Lufti Xhaferri, Luftar Hoxha.

Të larpërmendurit akuzohen për prodhim dhe shitje lëndësh narkotike.

Blutë bëjnë me dije se të arrestuarit kanë futur një sasi kanabisi dhe një telefon në ambjentet e paraburgimit të Burgut të Vlorës. Policia raporton se droga ishte futur në një shishe plastike.

Lajmet e fundit nga