LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO/ Vajza demokrate perballe policise

19 Mars 2015, 19:01, Aktualitet CNA

Fotoja eshte shkrepur sot gjate protestes se opozites qe u zhvillua perpara godines te seancave te Kuvendit. Vajza ne foto eshte nje nga antaret e FRPD dhe pjese e stafit te te rinjve qe qendron perballe policise, per te shmangur cdo debat apo perballje te protestuesve me uniformave blu.

Lajmet e fundit nga